خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
Window repair
فلنج
ال سی دی یو پی اس
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 23 مرداد 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : سینا | بازدید : <-PostHit->

● پرسش‌های زیر ممکن است در خریدن تلویزیون برای شما هم مطرح شود:
▪ تفاوت تلویزیون پلاسمایی و LCD چیست؟

یو پی اس
هنگامی که می‌خواهید بین خریدن تلویزیون یو پی اس تبریزپلاسمایی و LCD(صفحه کریستال مایع) انتخاب کنید، یو پی اس تبریز در واقع دارید میان دو تکنولوژی در حال رقابت مقایسه انجام می‌دهید. هر دوی این تکنولوژی‌ها دو روی یک سکه دیجیتال هستند و در تلاش برای رسیدن به نتایج مشابهی هستند: تصاویر شفاف و با رنگ طبیعی.
در تلویزیون‌های پلاسمایی نور از سلول‌هایی منفرد ساطع می‌شود و می‌تواند با ظرافت سایه‌های رنگ‌ها را با جزئیات بیشتری نشان دهد، در حالیکه صفحه‌های LCD از نور پشتی لوله‌های فلورسانس استفاده می‌کنند یو پی اس تبریزکه از میان یک شاتر کرکره‌مانند عبور می‌کنند. یو پی اس
این سیستم‌های رقیب در سال‌‌‌های اخیر بازار را به دست گرفته‌اند و اگر شما بخواهید یک تلویزیون جدید بخرید احتمال از یکی از این یو پی اس تبریزدو تکنولوژی در آن استفاده شده است.

یو پی اس

▪ کدامیک از این دو بهترند؟
به زبان ساده به علت آنکه طریقه ساطع‌شدن نور از صفحه‌هایی پلاسمایی، یو پی اس تبریزکیفیت و وضوح رنگ از این صفحه‌ها تاثیر بسیار بیشتری در بینندگان در اتاقی ایجاد می‌کند که نور محیطی آن کمتر است مثلا در اتاق نشیمن. اما برعکس اگر می‌خواهید تلویزیونی را برای یک محل پرنورتر مثلا آشپزخانه‌تان بخرید، کارآیی LCDیو پی اس بسیار بیشتر است.
گرجه سازندگان این مسئله را که تلویزیون‌های پلاسمایی برق یو پی اس تبریزبیستر مصرف می‌کنند، کارشناسانیو پی اس تبریز مستقل مدعی‌اند که برق مصرفی این نوع تلویزیون‌ها تقریبا دو برابر بیشتر است.

یو پی اس
▪ آیا بزرگتر زیباتر است؟
شکی نیست که صفحه تلویزیون‌ها دارد بزرگ و بزرگتر می‌شود، اما گروه‌های مصرف‌کنندگان می‌گویند یو پی اسشاهدی وجود ندارد که هرچه صفحه نمایش تلویزیون بزرگتر شود، تصویر ان هم بهتر شود. البته یو پی اس تبریزاگر درخشندگی بالا مد نظر باشد، مطمئنا صفحه بزرگتر تاثیرگذارتر است.
در هرحال تردیدی وجود ندارد که یک خانواده متوسط که برای خریدن تلویزیون به فروشگاه می‌رود به اندازه و رنگ تلویزیون و حتییو پی اس تبریز نوع طراحی دستگاه کنترل راه‌ اهمیت بیشتری می‌دهد تا ظرافت‌های چگونگی انتقال تصاویر بر روی صفحه نمایش.
▪ آیا باید تلویزیون را به دیوار آویزان کرد؟
امروزه با دسترس قرار گرفتن صفحه‌‌های نمایش مسطح می‌توانیمیو پی اس تبریز آنها را روی دیوار نصب کرد. البته توجه داشته باشید که گیره‌‌ها و وسائل ثابت‌کننده روی دیوار را باید جدا بخرید و معمولا باید از کمک یک کارشناس برای نصب آنها استفاده کنید که مستلزم هزینه اضافی است و نیز بروشورهای یو پی اس تبریزبیشتری باید بخوانید.نهایتا باید مطمئن شوید که دیوار قدرت تحمل وزن این صفحه نمایش سنگین را داشته باشد.
▪ تلویزیون وضوح بالا چیست؟

یو پی اس
وضوح بالا یا HD به معنای سیگنال‌هاییو پی اس تبریز تلویزیونی است که که با وضوح بیشتری نسبت یو پی اس تبریز به قالب‌های سنتییو پی اس پخش می‌شوند و در نتیجه تصاویر واضح‌تر و زنده‌تری را بوجود می‌آورند.برای مثال در آمریکا که این سیستم برای اولین بار در میانه دهه ۱۹۹۰ ارائه شد و اکنون نیز رواج بیشتری دارد – تلویزیون‌های HD پنج برابر بیشتر نسبت به تلویزیون‌های معمولی اطلاعات یو پی اس تبریزویدئویی بیشتری را به نمایش می‌گذارند. در انگلیس در بسیاری از دستگاه‌های تلویزیون چه پلاسمایی و چه LCD قابلیت HD تلقیق شده است.
اما بسیاری از افراد نمی‌دانند که خریدن یکی از این سیستم‌ها ضرورتا به معنای نشان‌دادن خودکار تصاویر با وضوح بالا نیست. چرا که در حال حاضر تنها مشترکان تلویزیون‌های کابلی و ماهواره‌ای کانال‌های یو پی اس تبریزبا کیفیت HD را در اختیار دارند ( و برای آن یو پی اس تبریزهزینه اضافی می‌پردازند). به عقیده کارشناسان تا زمانی که پخش تلویزیونی زمینی به شکل HD درآید زمان زیادی باقی است.
▪ تلویزیون‌های قدیمی تا کی همچنان کار خواهند کرد؟

یو پی اس
سیگنال‌های تلویزیونی آنالوگ قدیمی در انگلیس از سال ۲۰۱۲ به بعد متوقف خواهند شد، به این ترتیب اگریو پی اس شما تلویزیون غیردیجینال داشته باشید یو پی اس تبریزو مشترک تلویزیون کابلی، ماهواره‌ای یا فرمت‌های گوناگون آنها نباشید، تلویزیونتان در این زمان کاملا بی‌مصرف می‌شود. علت آن است که همه سرویس‌های تلویزیونی کابلی/ماهواره‌ای/رایگان در این زمان با شکل دیچیتال پخش خواهند شد و این فرمت نهایتا به هنجار معمول یو پی اس تبریزپخش تلویزیونی بدل خواهد شد. البته مادامی که مشترک یکی از این فرمت ها باشید، تلویزیون قدیمی‌تان مشکلی ایجاد نخواهد کرد. و لازم نیست نگران HD، LCD و پلاسما و غیره باشید. حتی هنوز می‌توانید تلویزیونهای آنالوگ غیردیجیتال را به خصوص به شکل پرتابل برای اتاق خواب و ... بخرید، اما هنگام خرید این یو پی اس تبریزتلویزیون‌ها در نظر داشته باشید که انها هنگامی یو پی اسکه انقلاب دیجیتال در سال ۲۰۱۲ کاملا تحققیابد، دیگر کار نخواهند کرد.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->

طراحی سایت در تبریز